banner image

POŘIĎTE SI PERLIVOU VODU DO VAŠÍ PROVOZOVNY

Vloženo dne: 01/01/20 Vloženo prostřednictvím: Mark Barber

Instalace Purezzy do vaší provozovny vám umožní zbavit se předem balené vody a poskytnout zákazníkům neomezenou, čerstvě filtrovanou vodu přímo na místě, podávanou v krásně vyrobených a opakovaně použitelných lahvích značky Purezza. Ať už provozujete franšízovou restauraci nebo rodinnou kavárnu, systémy Purezza Premium Water poskytnou vašim zákazníkům dokonale chlazenou a skvěle chutnající perlivou nebo neperlivou vodu.

PROČ DÁT PŘEDNOST ZNAČCE PUREZZA PŘED předem balenou vodou?

Mnoho velkých značek nápojů sycených oxidem uhličitým zdvojnásobuje důležitost svých variant „bez cukru“. Tento posun na trhu byl dán skutečností, že spotřebitelé si stále více uvědomují své zdraví. Mnoho lidí nepřekvapí, že zvýšené negativní vnímání nápojů s vysokým obsahem cukru vedlo po několik let k trvalému poklesu prodeje nealkoholických nápojů v Austrálii. Když se však zákazníci vzdálí od nápojů s vysokým obsahem cukru, obracejí se na zdravější možnosti, jako je perlivá voda. Purezza umožňuje vašemu podniku nabídnout chlazenou perlivou nebo neperlivou vodu s prvotřídním zážitkem, který dokonale uspokojí tuto měnící se poptávku.

Systémy Purezza Premium Water jsou také všestrannější a efektivnější ve srovnání s alternativními řešeními a zároveň poskytují příležitost zvýšit vaše tržby o vyšší výnos. Po instalaci budete moci nabídku okamžitě rozšířit přidáním jednoduchých ovocných sirupů do perlivé vody, vytvoříte tak lahodné nápoje, které si zákazníci zamilují a budou ochotni si připlatit. Podávání čerstvě filtrované vody přímo na místě okamžitě odstraní všechny běžné logistické bolesti při poskytování předem balených sycených nápojů. Už žádná administrativní zátěž spojená s objednáváním lahví, žádný zbytečný skladovací prostor naplněný desítkami předem balených lahví a nebude třeba likvidovat odpad vzniklý z jednorázových lahví.

Všichni jsme si vědomi dopadu plastových jednorázových lahví na životní prostředí. Nejen, že skončí na skládce, v našich oceánech a na našich plážích, ale také jsou během jejich výroby a přepravy produkovány skleníkové plyny.

S roční spotřebou plastových lahví, která do roku 2021 překoná půl bilionu, se tento problém z krátkodobého hlediska pravděpodobně nezlepší. Díky Purezze mohou provozovny zcela odstranit veškerou potřebu plastových lahví na jedno použití, protože váš podnik může čerstvě filtrovat na místě a servírovat perlivou nebo neperlivou vodu z trvanlivých, opakovaně použitelných a v myčce umyvatelných značkových skleněných lahvích. Tento udržitelný přístup rezonuje se zákazníky a přispívá k celkovým prémiovým zkušenostem společnosti Purezza.

MÁTE ZÁJEM O SLUŽBU PUREZZA VE VAŠÍ PROVOZOVNĚ?

Nyní můžete najít Purezzu na více než 8 000 místech po celé Severní Americe, Evropě a Austrálii. Klíč k našemu úspěchu spočívá v naší rozsáhlé nabídce produktů Purezza, které umožňují restauracím a kavárnám, barům a klubům, obchodním a kulturním centrům, hotelům a dalším pohostinským zařízením dosáhnout zdravé marže prodejem prémiové neperlivé a perlivé vody přímo na místě.

JSME VIDĚT I NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH