Globální dosah

Purezza Premium Water je součástí globální skupiny firem Waterlogic. Ať už se jedná o jednoduché řešení pro jeden nebo dva hotely nebo mezinárodní hotelový řetězec vyžadující koordinované řešení v globálním měřítku, Purezza je jasnou volbou.

Od svého založení v roce 2013 se Purezza rozrostla do 15 zemí Evropy, Severní Ameriky, Jižní Ameriky a Austrálie, kde je podávána zákazníkům v tisicovkách provozoven, další stovky zákazníků se k nim přidávají každý týden.

Díky síti vlastních poboček a distributorů má značka Waterlogic přístup na trh více než 60 zemí po celém světě včetně Číny, Singapuru, Hong Kongu, Evropy, Jižní Ameriky a Blízkého východu.

Na mnoha trzích takto značka Purezza působí nepřímo prostřednictvím našich distribučních partnerů, jež nám poskytují příležitost k instalaci, údržbě a nabídce dalších služeb spojených s našimi produkty.

S hrdostí vám představujeme naši značku, produkty a služby, s nimiž jsme dosáhli věhlasu po celém světě a které se těší pozitivní přízně u mnoha stávajících zákazníků.


mapa světa distribuce modelu distribuce purezza

PROČ PUREZZA

Kontaktujte nás nyní

Find out more

JSME VIDĚT I NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH