Hotely, konference a kulturní centra

Purezza nabízí širokou paletu možností pro místa s tak specifickými požadavky, jako jsou hotely, konferenční či kulturní centra.

Klíčovým elementem pro zajištění zdravého a příjemného občerstvení vašich zákazníků je skvěle chutnající voda. Zdá se to být samozřejmé, ale často je právě tento prvek zanedbáván.

Řešení výdeje pitné vody pod značkou Purezza je efektivní, velkokapacitní a je určeno exkluzivně pro všechny typy podniků v gastronomickém průmyslu, tedy pro restaurace, kavárny, hotely, konference a cateringové služby, bary i kluby.

Vysoce efektivní tok příjmů

Naše systémy jsou natolik univerzálně výhodné, že dokážou generovat obraty jak v restauracích a barech, tak rovněž v konferenčních střediscích či hotelech. Nabídněte svým hostům kvalitní perlivou či neperlivou vodu. Naše strategie je jednoduchá, vysoce efektivní a přináší fantastické zisky.

Prémiová kvalita

Purezza je tak všestranná především díky tomu, že naší nabídky může využít kterýkoli podnik, kde jsou podávány nápoje.Existuje mnoho způsobů, jak tuto nabídku zpeněžit.

Snižte dopad na životní prostředí

Purezza výrazně snižuje náklady a eliminuje environmentální dopad drahých nápojů podávaných v láhvích na jedno použití. Ušetřete čas, peníze a starosti díky jedinečnému a ekologickému Purezza on-site řešení. Uvedení Purezzy do vašeho konferenčního nápojového menu je jednoduché a efektivně může pomoci k zvýšení vašich příjmů.

Krásné, značkové, znovupoužitelné PUREZZA lahve

Zbavte se těžkopádných a drahých plastových lahví na jedno použití a nahraďte je krásnými značkovými, znovu použitelnými Purezza lahvemi. Dopřejte vašim hostům špičkové občerstvení čerstvě natočenou prémiovou vodou Purezza, doručenou na stůl přímo z kohoutku. Purezza nemusí být jen perlivou či neperlivou vodou – je to také skvělá volba pro výrobu koktejlů, mocktailů, domácích limonád nebo ochucené minerálky.

Purezza: pro lokální podniky i celosvětové řetězce

Volba je na vás

Prémiová voda Purezza je součástí celosvětové rodiny firem Waterlogic. Ať už jde o jednoduché řešení pro malý hotel nebo pro mezinárodní síť hotelů hledající spolehlivého globálního partnera, Purezza je jasná volba.

PROČ PUREZZA