NAŠE MISE

EKOLOGICKÁ MISE

Se značkou Purezza jsme zavázáni vytvářet dlouhodobá řešení pro zákazníky prostřednictvím našich trvale udržitelných výdejníků na vodu. Nabídka Purezzy zcela eliminuje využití jednorázových lahví a významně snižuje nutnost přepravy zboží a logistických operací, čímž zmírňuje negativní dopad na životní prostředí.

Purezza uzavřela partnerství s Green Key, mezinárodní značkou kvality pro udržitelné podnikání v sektoru ubytování a pohostinství. Snahou Purezzy je poskytovat podnikům ekologický zdroj vody prostřednictvím výdejníků s účinným filtračním systémem a významně snížit spotřebu plastových jednorázových lahví.

S ústředím v Dánsku je organizace Green Key aktivní v Evropě, na Blízkém východě, v Austrálii, Africe a v některých zemích Severní a Jižní Ameriky.

Získejte ještě dnes zaměření a cenovou nabídku zdarma

Zjistit více

Od svého vzniku Purezza pomohla v pohostintví eliminovat miliony jednorázových skleněných i plastových lahví

Naší vizí je zasadit se o odstranění 30 milionů jednorázových lahví ročně z globálního oběhu v pohostinském průmyslu. A jsme připraveni tohoto cíle dosáhnout.

Pohostinský průmysl prodělává změny za účelem dosažení více etických a ekologických řešení. Zavedení takovýchto postupů je pro každý byznys výrazný pokrok.


Přidejte se i vy k našemu hnutí!

Ano, chci být ekologičtější!