Purezza Rozdíl

Hlavní výhody Purezzy

Kterémukoli podniku může Purezza nabídnout řadu výhod. Bez ohledu na velikost, typ podnikání a obchodní model podniku, spolupráce se značkou Purezza je vždy přínosná.

Příležitost k zisku

Úspora nákladů

Náklady na vodu ve městě jsou takřka zdarma a plyn CO2 je také levný. Naopak náklady na balenou vodu v lahvích, ať už perlivou nebo neperlivou, jsou nesrovnatelně vyšší. Navíc, zatímco u lahvové vody platíme za každý kus, Purezza je nabízena za paušální pevnou cenu. Díky tomu je možné dosáhnout výrazných úspor za náklady na perlivou vodu pro drobné živnostníky i větší podnikatele.

Široká paleta příležitostí pro zisk

Vzhledem k nízkým nákladům na každou lahev je nabídka Purezzy všestranně výhodná. Purezza může být použita jako základní surovina pro velké množství ochucených nápojů, a to jednoduše přidáním ovocných sirupů, ovocných šťáv, čerstvého ovoce a jiných čerstvých surovin, surovin pro výrobu ledového čaje a dalších ingrediencí. Purezza zkrátka nabízí širokou škálu možností zvýšit vaše příjmy, a to i pro menší podniky s malým odběrem perlivé vody.

Flexibilní nabídka cen

Je na vás, jak budete vašim zákazníkům účtovat za Purezzu. Můžete ji zákazníkům prodávat po lahvích, dle počtu zákazníků, jako poplatek za stůl nebo zcela zdarma coby součást prémiového nápojového menu.

Ohleduplná k životnímu prostředí

U značky Purezza neexistují starosti o výrobu a přepravu lahví, produkci plastů a likvidaci odpadů. Na rozdíl od řady výrobců nápojů Purezza neničí podzemní vodní zdroje.

velká řeka protékající lesem za slunečného dne

Úspora místa a snadná manipulace

S Purezzou není nutné platit za drahé skladovací prostory pro balenou vodu. Lahve Purezza jsou znovu použitelné a je možné je mýt v myčce nádobí.

Purezza prémiové láhve na šumivé vody

Čerstvě natočená a osvěžující

Zatímco balená voda může být skladována až dva roky, než se dostane zákazníkovi na stůl, Purezza, která je vydávána přímo v místě prodeje, je vždy čerstvá. Purezza poskytuje neomezené množství čerstvé, perlivé či chlazené vody. Voda nikdy nedojde, proto není nutné se znovu a znovu obracet na dodavatele a žádat jej o další dodávku nápojů.

Purezza prémiové šumivé a stojaté vodovodní kohoutky

Univerzální

Purezza nemusí být jen voda! Přidejte sirupy, čerstvé ovoce a bylinky a vyrábějte vlastní limonády, mocktaily, koktejly, ledové čaje a jiné nápoje.

vodní koktejly purezza

Výlučně pro gastronomii

Řešení čerstvě natočené vody Purezza je dostupné výlučně pro restaurace, kavárny, hotely a další gastronomické podniky. Nelze ji zakoupit jako balenou pro prodej v potravinových řetězcích, což oproti obyčejné balené vodě, která je k dispozici v jakémkoliv supermarketu nebo jiných obchodních řetězcích, činí Purezzu výrazně exkluzivnější značkou.

Purezza prémiové šumivé a stojaté láhve na vodu

Globální dosah

Během posledních 7 let se značka Purezza úspěšně rozrostla a v současnosti poskytuje služby více než 6 000 podnikům ve 13 zemích napříč Severní Amerikou, Evropou a Austrálií. Díky síti vlastních poboček a distributorů má značka Waterlogic přístup na trh více než 60 zemí po celém světě včetně Číny, Singapuru, Hong Kongu, Evropy, Jižní Ameriky a Blízkého východu. Na mnoha trzích takto značka Purezza působí nepřímo prostřednictvím našich distribučních partnerů, jež nám poskytují příležitost k instalaci, údržbě a nabídce dalších služeb spojených s našimi produkty.

mapa světa distribuce modelu distribuce purezza

PROČ PUREZZA