Restaurace a kavárny

Exkluzivní řešení výdeje pitné vody pro gastronomický průmysl

Klíčovým elementem pro zajištění zdravého a příjemného občerstvení vašich zákazníků je skvěle chutnající voda. Zdá se to být samozřejmé, ale často je právě tento prvek zanedbáván.

Řešení výdeje pitné vody pod značkou Purezza je efektivní, velkokapacitní a je určeno exkluzivně pro všechny typy podniků v gastronomickém průmyslu, tedy pro restaurace, kavárny, hotely, konference a cateringové služby, bary i kluby.

Velký potenciál pro mimořádné zisky

Ačkoliv ji mnohé podniky zanedbávají, voda je nedílnou součástí zážitku z dobrého jídla. My v Purezze rozumíme tomu, jak důležitá je vynikající voda nabízená vašim zákazníkům. Naše výdejníky dodají vodu ve velkém objemu a kvalitě pro jakoukoli restauraci či kavárnu, ať už jde o malý podnik nebo velký řetězec. To s sebou přináší velký potenciál pro mimořádné zisky.

Jedinečné značkové lahve

Vyzkoušejte kombinaci systému Purezza s jedinečnými značkovými láhvemi Purezza a získáte špičkovou ledovou perlivou vodu za zlomek ceny oproti běžným baleným vodám z distribuce.

Purezza: pro lokální podniky i celosvětové řetězce

Volba je na vás

Prémiová voda Purezza je součástí celosvětové rodiny firem Waterlogic. Ať už jde o jednoduché řešení pro malý hotel nebo pro mezinárodní síť hotelů hledající spolehlivého globálního partnera, Purezza je jasná volba.

Kontaktujte nás nyní

Zjistit více

PROČ PUREZZA