banner image

ZÁKAZNÍCI JSOU BLÁZNI DO PERLIVÉ VODY

Vloženo dne: 05/02/20 Vloženo prostřednictvím: Mark Barber

Tento růst byl patrný v celé Evropě a Severní Americe, kdy USA mezi lety 2015 a 2017 zdvojnásobily prodej perlivé vody bez dovozů na ohromujících 8,5 miliardy USD. Pokud se díváte na růst trhu se sycením oxidem uhličitým holistickým způsobem, perlivá voda je jednou z největších hnacích sil růstu v tomto odvětví.

Na rozdíl od růstu perlivé vody klesly tržby za sycené, ochucené a nealkoholické nápoje již 12. rok po sobě v roce 2017. Větší povědomí veřejnosti o zubním kazu, cukrovce, dně, srdečních nemocech a obezitě vedly ke změně poptávky po zdravějších možnostech. 70 % dospělých v USA, kteří přešli od nápojů s vysokým obsahem cukru a kalorií, našlo své místo se zákazníky, kteří si užívají sycené nealkoholické nápoje, ale mají obavy z umělých přísad, kalorických sladidel a cukrů.

VYUŽIJE VAŠE PROVOZOVNA ROSTOUCÍ VÝVOJ sPOTŘEBY PERLIVÉ VODY?

V důsledku poklesu konzumace sladkých nápojů mají restaurace a kavárny příležitost uspokojit požadavky spotřebitelů nabízením perlivé vody, což je vnímáno jako prémiová nabídka s vysokou hodnotou, která přispívá k celkově příjemnému zážitku ze stravování. Vzhledem k tomu, že průmysl se neustále inovuje pomocí různých variant chutí a produktů, je perlivá voda považována za kategorii určující trend, zejména mezi spotřebiteli, kteří hledají nové zkušenosti.

PODÁVEJTE POKAŽDÉ ČISTOU VODU

Jakmile jsou naše systémy Purezza přímo připojeny k vašemu přívodu vody, filtrují z ní okamžitě nečistoty, takže váš personál může snadno podávat čistou a osvěžující perlivou vodu, kterou může mj. i míchat s koktejly a punči a zároveň tak vytvářet výjimečné ziskové výsledky vaší restaurace a kavárny. Prvotřídní systém s perlivou vodou, jako je Purezza, je inteligentním, jednoduchým a efektivním řešením, které uspokojí požadavky vašich zákazníků tím, že vám umožní nabízet skvělou chuť a neomezenou perlivou i neperlivou vodu.

Ukažte zákazníkům, že můžete patřit k jejich životnímu stylu, zůstaňte před konkurencí a ohromte své návštěvníky Purezzou v roce 2020.

MÁTE ZÁJEM O SLUŽBU PUREZZA VE VAŠÍ PROVOZOVNĚ?

Nyní můžete najít Purezzu na více než 8 000 místech po celé Severní Americe, Evropě a Austrálii. Klíč k našemu úspěchu spočívá v naší rozsáhlé nabídce produktů Purezza, které umožňují restauracím a kavárnám, barům a klubům, obchodním a kulturním centrům, hotelům a dalším pohostinským zařízením dosáhnout zdravé marže prodejem prémiové neperlivé a perlivé vody přímo na místě.

JSME VIDĚT I NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH